czwartek, 19 listopada 2015

Numer 1197 ze złamanym sercem

Zapewne zastanawiacie się, co oznacza numer 1197 ? Już tłumaczę.

1197 to numer maleńkiej, starszej suni, która trafiła do schroniska w Węgrowie (koło Grudziądza).Historia tej staruszki różni się nieco od większości. Sunia miała swój własny, bezpieczny dom. Najprawdopodobniej była kochana i dobrze traktowana. Niestety wszystko diametralnie się zmieniło z chwilą śmierci jej właściciela.

Sunia trafiła do schroniska, a my nie znamy nawet jej prawdziwego imienia. Od tej pory stała się po prostu numerem 1197 – cyferką, jakich wiele w polskich schroniskach.

Okropnie przerażona i stęskniona, zupełnie nie radzi sobie w nowym środowisku. Odmawia jedzenia, a jej stan pogarsza się z dnia na dzień. Z pewnością tęskni za swoim właścicielem. Nie wie, że już nigdy nie poczuje dotyku jego dłoni, ani nie usłyszy głosu wypowiadającego jej imię. Załamana sunia numer 1197 nie ma szans na życie w schronisku. Jej jedynym ratunkiem jest nowy, kochający dom.

Jeśli ktoś chciałby pomóc, może kontaktować się bezpośrednio ze schroniskiem w Węgrowie. 

Numer telefonu 508 009 328 – sunia numer 1197

Wiem, że wielu z Was nie może pozwolić sobie na kolejnego psa. Jednak każdy może pomóc. Historię suni przedstawiła mi pani Beata Nowakowska, która opublikowała wydarzenie na facebooku. Znajdziecie je TUTAJ

Prosimy o nagłośnienie tego wydarzenia, Internet ma ogromny potencjał i być może dzięki naszemu zaangażowaniu uda się znaleźć suni nowy dom. Dla nas to jedno kliknięcie, a dla suni szansa na godne przeżycie starości.

1 komentarz:

  1. Udostępniłam na Facebooku i życzę z całego serca pieskowi domu. Proszę nie pisz u mnie "Pani", tak nie trzeba na blogu :)

    OdpowiedzUsuń