piątek, 7 kwietnia 2017

Szukasz opiekuna dla psiego przyjaciela? Znajdź idealnego petsittera.

Planujesz ważny wyjazd i nie możesz zabrać ze sobą pupila? Znowu dopadła Cię choroba i nie jesteś w stanie zapewnić czworonogowi odpowiedniej porcji ruchu? Na szczęście w każdej chwili możesz skorzystać z pomocy sprawdzonego petsittera. Jak go znaleźć nie wychodząc z domu? To proste, wystarczy skorzystać z funkcjonalności serwisu Flats For Pets. W dzisiejszym poście podpowiem Wam o co w tym wszystkim chodzi.

Flats For Pets

Flats For Pets – co to takiego?

Flats For Pets to nowy, bardzo ciekawy serwis łączący miłośników zwierząt. Za jego pomocą wyszukamy najlepszego Petsittera, który zajmie się naszym ukochanym zwierzakiem w awaryjnej sytuacji. Serwis Flats For Pets jest też skierowany do młodych osób, które próbują połączyć pasję ze sposobem na dorobienie pewnej gotówki. Petsitter sam ustala zakres oferowanych przez siebie usług, prezentuje swoje referencje i ustala stawkę za opiekę nad zwierzakiem.

Przegląd dostępnych usług


Na chwilę obecną serwis Flats For Pets oferuje trzy rodzaje usług.

Petsitting – polega na tym, że wybrany przez Ciebie opiekun zabiera pupila do własnego domu i zajmuje się nim przez ustalony czas.

Niania – to innymi słowy opieka nad zwierzakiem wykonywana w domu właściciela. „Niania” to absolutny hit ostatnich lat. Dzięki tej usłudze pupil nie zmienia swojego środowiska i nie przeżywa tak intensywnie rozstania z właścicielem. Usługa „Niania” może być też przeprowadzana w obecności właściciela (np. gdy ten zachorował).

Wyprowadzanie psów – kolejna interesująca usługa. Jeśli z jakiegoś powodu nie jesteś w stanie wyprowadzić czworonoga na spacer, to szybko znajdziesz kogoś, kto zrobi to za Ciebie. Dzięki niej możemy poznać innych psiarzy z okolicy i zapewnić pupilowi optymalną ilość ruchu (nawet wtedy, gdy sami musimy zostać w domu). 

znajdz petsittera


Cztery kroki do satysfakcji


Serwis Flats For Pets umożliwia łatwe i bardzo sprawne wyszukiwanie ofert petsitterów. Na stronie głównej znajduje się intuicyjny panel wyszukiwania, w którym wpisujemy:

Gatunek zwierzaka (serwis nie ogranicza się jedynie do opieki nad psami. Możesz też zlecić opiekę nad kotem, chomikiem,  ptakiem, gadem, a nawet rybką).

Rodzaj usługi – wybierasz spośród trzech zaprezentowanych powyżej form współpracy.

Miejscowość wykonania usługi

Termin – to bardzo ważny punkt wyszukiwania. Flats For Pets stworzył specjalny kalendarz dla opiekunów. Petsitter zaznacza w nim, kiedy może się podjąć współpracy. Dzięki temu w naszych wynikach wyszukiwania pojawiają się jedynie osoby, które mogą zaopiekować się zwierzakiem w wybranym przez Ciebie terminie.

opiekun dla zwierząt

A teraz szukamy idealnego opiekuna


W wynikach wyszukiwania pojawi się lista dostępnych w danym terminie opiekunów. Każdy z nich przedstawia cennik swojej usługi, referencje i dodatkowe umiejętności. W zakładce „o mnie” dowiecie się też o zainteresowaniach opiekuna lub posiadanych przez niego zwierzętach. Dzięki temu łatwiej będzie wybrać najlepszego petsittera dla pupila.

Bezpieczeństwo to podstawa


Serwis Flats For Pets jest pośrednikiem pomiędzy opiekunem, a właścicielem zwierzaka. Na szczególną uwagę zasługuje tutaj sposób płatności za daną usługę. Nie przekazujemy jej „z ręki do ręki” lecz wpłacamy do partnera płatniczego serwisu. Pieniądze zostają bezpiecznie zaksięgowane i czekają na koncie. Wypłata następuje 24 godziny po wykonaniu usługi. Jeśli opiekun nie wykona usługi, wówczas pieniądze wracają na konto właściciela zwierzaka.

Warto także dodać, że wszystkie usługi dostępne za pośrednictwem Flats For Pets są automatycznie objęte ubezpieczeniem Vets For Pets. Usługa jest całkowicie darmowa dla wszystkich użytkowników serwisu.

petsitter


Ty też możesz zostać Petsitterem


Flats For Pets daje nowe, bardzo interesujące możliwości ambitnym zwierzolubom. Dzięki rejestracji w serwisie możesz znaleźć przyjemne źródło dodatkowego dochodu, poznać psiarzy z Twojej okolicy i zapewnić nowych towarzyszy dla Twoich zwierząt. Dzięki kalendarzowi sam ustalasz, kiedy będziesz w stanie zaopiekować się czyimś zwierzakiem. Możesz wyprowadzać psy na spacer w godzinach wieczornych lub opiekować się innymi zwierzakami w weekendy. Wszystko zależy od Twoich możliwości i chęci.


Co o tym myślą Białe Maltany?


Osobiście jeszcze nigdy nie korzystałam z pomocy petsitterów. Jednak myślę, że Flats For Pets daje wiele ciekawych możliwości. To bardzo młody serwis, który istnieje w sieci dopiero od kilku miesięcy. Mimo tego duże możliwości oraz chęć rozwoju sprawiają, że Flats For Pets ma ogromny potencjał.

W życiu czasem zdarzają się przecież sytuacje, w których musimy skorzystać z opieki nad naszymi zwierzakami. W serwisie mamy dostęp do ofert wielu petsitterów (czasem także do szlifujących swoje umiejętności behawiorystów). Bez problemu znajdziemy doświadczoną osobę, która wyprowadzi psa na spacer lub zajmie się nim w czasie naszej nieobecności. System ocen i opinii o petsiterze sprawia, że możemy wybrać świadomie i bezpiecznie. Moim zdaniem zatrudnienie petsittera to świetna alternatywa dla wszelkiej maści hoteli dla psów, w których zazwyczaj przebywa większa liczba zwierzaków.


7 komentarzy:

 1. Kiedy gdzieś wyjeżdżam to Vasiem opiekuje się moja rodzina, jednak w innym wypadku wzięłabym pod uwagę tę aplikację ;)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. My na szczęście też mamy rodzinę, która pomoże w razie awaryjnej sytuacji. Ale fajnie, że pojawiają się też takie opcje dla osób, które nie mają tak komfortowej sytuacji jak my.

   Usuń
 2. Bardzo ciekawa i z pewnością przydatna dla wielu osób aplikacja :-)

  OdpowiedzUsuń
 3. Bardzo fajna aplikacja. Bardzo dobrze, że takie coś istnieje. Ludzie, którzy na już potrzebują kogoś do opieki mają bardzo ułatwione zadanie.
  Pozdrawiamy, Biscuit Life!

  OdpowiedzUsuń
 4. Nie słyszałam wcześniej o takiej aplikacji, ale na pewno wiele osób dzięki Twojemu postowi dotrze do niej i będzie ona bardzo przydatna na przyszłość :)

  Pozdrawiamy!
  http://z-zycia-owczarka.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
 5. Jest wiele ubezpieczeń, które oferują możliwość opieki nad zwierzakiem gdy tylko zajdzie taka potrzeba. Ale sam pomysł stworzenia aplikacji, jak najbardziej pozytywny!

  OdpowiedzUsuń