sobota, 18 stycznia 2020

Fajny Zwierzak czyli nowy, przyjazny czworonogom portal internetowy


Każdy świeżo upieczony właściciel pupila domowego chętnie szuka informacji na temat wymagań danego zwierzęcia. Tak jest w przypadku psów, kotów, królików, ale także świnek morskich czy szynszyli. Niestety nie każdy portal o zwierzętach jest godny zaufania, dlatego dziś przedstawię wam stronę, którą chętnie odwiedzają Białe Maltany.

biały maltan, fajny zwierzak

Fajny Zwierzak jest już w sieci


Fajny zwierzak to całkowicie nowy portal o pupilach domowych. Wyszukacie tam merytoryczne wskazówki, które dotyczą szkolenia, żywienia, możliwych chorób czy sposobów na urządzenie domowego akwarium. Jednym słowem, znajduje się tam wszystko, co dotyczy naszych pupili domowych.
Niektóre z porad są pisane przez doświadczonego weterynarza, dlatego zyskujemy darmowe, cenne informacje z pierwszej ręki. Dobrym przykładem jest tu chociażby artykuł dotyczący typowych chorób maltańczyka https://fajnyzwierzak.pl/porady/typowe-choroby-maltanczyka-rodzaje-rozpoznanie-leczenie/
Przyznaję, że sama dowiedziałam się z niego wielu ciekawostek i polecam przeczytanie każdemu właścicielowi psów tej rasy.
Fajny Zwierzak to także przydatne informacje na temat odrobaczania, groomingu czy sposobu odżywiania naszych pupili. Dowiecie się też z pierwszej ręki, co zrobić, aby zostać weterynarzem. Z pewnością każdy miłośnik zwierząt znajdzie tam artykuł dla siebie, a warto pamiętać, że to Fajny Zwierzak dopiero rozpoczyna swoją przygodę w sieci.

fajny zwierzak, portal

Przyjazny panel użytkownika


Co jeszcze podoba mi się na Fajnym Zwierzaku? Przede wszystkim przyjazny panel użytkownika. Jak wiadomo, najbardziej interesują mnie artykuły dotyczące psów. Mogę je w prosty sposób wyszukać. Wystarczy kliknąć w zakładkę „psy”, aby uzyskać dostęp do wielu wartościowych materiałów.
W panelu użytkownika znajdziemy też zakładkę o kotach oraz innych zwierzętach domowych (ptakach, gadach, gryzoniach itp). W razie potrzeby można skorzystać z opcji wyszukiwania, wpisując np. frazę maltańczyk czy york. Dzięki temu zyskujemy szybki dostęp zestawu artykułów poświęconych danej rasie.Co Białe Maltany myślą o Fajnym Zwierzaku?


Osobiście bardzo cieszę się z powstania nowego, przyjaznego naszym pupilom miejsca w sieci. Z pewnością jest to jedna ze stron, do których chętnie wracam i czekam na nowe, pojawiające się regularnie artykuły. Mam nadzieję, że w miarę upływu czasu Fajny Zwierzak będzie uzupełniany o coraz to nowsze i ciekawe treści, które przydadzą się miłośnikom czworonogów.

Nasza ocena portalu: mocne 10/10

Fajnego Zwierzaka odnajdziecie klikając TUTAJ

fajny zwierzak, pupil domowy1 komentarz:

  1. Nie znałam akurat tego portalu zwierzakowego, a więc mam nową pozycję do przeglądania :)

    OdpowiedzUsuń

art