piątek, 18 września 2015

Maltańczyk Nela

Nela to śliczna suczka, która przybyła do nas w marcu 2015 roku. Decyzja o przygarnięciu drugiego maltańczyka kiełkowała od dawna. Chcieliśmy żeby Kolo miał towarzysza i kompana do zabaw. Dziś możemy śmiało powiedzieć, że była to bardzo dobra decyzja.
maltańczyk Nela

W chwili odbioru sunia miała zaledwie 9 tygodni. Była najodważniejsza i najbardziej przebojowa z całego miotu. Jako pierwsza otworzyła oczka i bez lęku poznawała otaczający ją świat. 

Podobnie jak Kolo szybko zaaklimatyzowała się w nowym domu. Co ciekawe, od razu dogadała się także ze starszym psem, który stał się jej przewodnikiem, opiekunem i obrońcą. Już od pierwszego tygodnia maltusie nawiązały ze sobą nić porozumienia. Dziś są idealnym przykładem psiej przyjaźni – wszędzie razem, zawsze zgodni i chętni do zabawy.

Poniżej znajduje się krótki filmik obrazujący pierwszy kontakt naszych pupiliCzemu piszemy o Naszych psach?

To właśnie Kolo i Nela stały się bodźcem do zgłębiania wiedzy o psim żywieniu, szkoleniu i pielęgnacji. To na nich testujemy wszystkie karmy i zabawki, których recenzje (miejmy nadzieję) ukażą się już niebawem na blogu. Psy stały się Naszą pasją, chcemy podzielić się z czytelnikami wiedzą, którą zdobyliśmy i w dalszym ciągu zdobywamy.


Jeśli jesteś miłośnikiem maltusi, chcesz uzyskać więcej porad i poznać innych miłośników czworonogów, odwiedź nasz profil na facebooku KLIK

i dołącz do naszej facebookowej grupy KLIK Biały Maltan: grupa sympatyków bloga o tej samej nazwie.
Uważaj na inną, podobnie brzmiącą grupę na facebooku, która "zainspirowała się" nazwą naszego bloga. Nie mamy z nią nic wspólnego!


2 komentarze:

  1. Fajne psiunie. Na filmiku widać, że Nela od małego to czort :-)

    OdpowiedzUsuń
  2. Dziękuje. Jest dokładnie tak jak piszesz. Nela od małego wiedziała czego chce i jak to osiągnąć. Pomimo początkowej różnicy wzrostu od razu zaczęła rządzić starszym psem :)

    OdpowiedzUsuń

art